Vše


25. 3. 2018

Ahoj, nikdo sem nepíše, tak píšu alespoň já. Snad to alespoň někdo čte. Letos byly v Tatrách bezvadný podmínky, mokrý podzim a následně krutý mrazy se postaraly, kromě několika mrtvých turistů, taky o spoustu nateklých ledů a spoustu mixových cest v pěkných podmínkách.
Nejprve jsme byli s Ferdou první lednový víkend na Zbojandě, kde jsme se rozehřívali, zažili lezení jako v Ádru, kdy jsme podle průvodce a popisu cesty lezli na úplně jiný štít.

19. 8. 2017

Ahoj,

22. 7. 2017

Ahoj,
do fotogalerie jsem přidal pár fotek z naší návštěvy u Oplatků v Chramostech. Byli jsme tam na prodloužený víkend na začátku července a bylo to bezva, skvěle se o nás starali, doporučuju návštěvu tam všem. Zde je odkaz na fotky, z lezení jich zas tak moc není, tak jsem tam dal i naše děti a kočky:
https://www.zonerama.com/homedik/Album/3400206

PS: to jsme jediní, který ještě trochu lezou a něco u toho občas vyfotí? Pište sem i někdo další :-).

Adam Hrubý

21. 6. 2017

Ahoj, už jsem tu dlouho nic nenapsal:-). Podělím se o úspěchy ze skoro týdenního výpadu do Rakouska na začátku června. 9.6. ráno po službě upaluji na autobus a během dopoledne se přesouvám do Českých Budějovic, kde mne nabírá kamarád Tomáš z Olomouce a vyrážíme směr Franz Josefs Hohe do vysokých Taur. Cesta probíhá hladce, večer jsme na císařově parkovišti na Hoch Alpen Strasse. V sobotu ráno je šedivá deka a prší, tak ještě pro jistotu kontrolujeme telefonicky předpověd s Kačkou, ale má se to zlepšit, tak vyrážíme.

3. 6. 2017

První společný prodloužený víkend bez dětí po několika letech, předpověď počasí dobrá, není co řešit. Ve čtvrtek sloužím, instruuji sestry, aby mě nebudily ani k zástavám a snažím se rychle usnout. Noc probíhá hladce, ráno rychle předat službu, rychle domu, rychle předat děti tchánovi a rychle vyrazit 600 km přes Mnichov do Nesselwanglu. Cesta probíhá hladce, jen už přibližně u Prahy se začíná ozývat strašidelný zvuk od zadního kola při brždění. Tak jedeme rychle, raději moc nebrzdíme, kolem půl páté jsme na parkovišti v Nesselwanglu pod Rote Fluhem.

17. 9. 2016

Ahoj,

10. 4. 2016

Ahoj,
je to tady už dost dlouho, co se tady něco objevilo, protože už zase bydlíme doma a já mám zase trochu víc času a už zase popolejzáme, pokusím se tady občas zase něco uveřejnit. A doufám, že nebudu sám. Tady je odkaz: https://www.zonerama.com/homedik/Album/1303468

8. 5. 2014

Loni v zimě jsme se vydali na výlet. Chtěli jsme navázat na hřebenovku Nízkých Tater. Pokusím se Vás několika následujícími řádky vtáhnout do děje toho, co se nám nakonec přihodilo, povedlo a po.....

http://homedik.zonerama.com/Album/320809

30. 1. 2014

Ahoj,

15. 7. 2013

Ahoj,
do fotogalerie jsem nahrál nějaký fotky z letošních skal. Tady je odkaz. http://homedik.zonerama.com/Album/127165
Čus. A.

Navigace